OFERTA

Tkaniny zasłonowe Tkaniny tapicerskie

Karnisze

Tapety

Dywany i wykładziny

STYLE

KLASYCZNY

SKANDYNAWSKI

ORIENTALNY

ETNO & BOHO

MODERNIZTYCZNY

PRODUCENCI

JAB ANZTOETZ

CASAMANCE

ROMO

ZIMMER & ROTHE

KVADRAT

KONTAKT

Al. Zwycięstwa 241/4


 +48 785 850 850
 info@aranzer.com

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

O NAS

Firma ARANŻER dekoruje wnętrza od 1997 roku.

Nasz salon ekspozycyjny znajduje się w prestiżowej dzielnicy Gdyni Orłowie. Natomiast pracownia krawiecka w Sopocie, dzięki czemu nasze realizacje są dopracowane i zindywidualizowane. 

Oferujemy wysokiej jakości tkaniny i tapety do dekoracji wnętrz prywatnych oraz takie, które posiadając parametry i certyfikaty umożliwiają zastosowanie ich w projektach dla biur, restauracji i hoteli. Propozycję uzupełniamy kompleksową usługą od doradztwa i projektu, szycia, tapicerki po montaż.

Realizujemy zlecenia głównie w województwie pomorskim ale mamy klientów również w innych częściach kraju aż po Zakopane oraz zlecenia w Hiszpanii, Niemczech i Norwegii.

Współpracujemy w deweloperami takimi jak INVEST KOMFORT, HOSSA, DORACO.

Najważniejsze marki których tkaniny oraz tapety mamy w ofercie to: JAB Anstoetz, ROMO, BLACK EDITION, CASAMANCE, KVADRAT, DESIGNERS GUILD, FUGGERHOUSE, ARTE WALLPAPER, MARBURG, INKIOSTRO BIANCO.

 

W dekoracji wnętrz jedne jej elementy wiążą się z innymi. Zwłaszcza tekstylia, zasłony, tapicerka i wykładziny lub dywany muszą być idealnie dopasowane. Dlatego proponujemy również wykładziny i dywany niemieckiej firmy JAB oraz duńskiej KVADRAT.

Ciekawym trendem obecnie są pikowane tkaniny lub tkaniny z wyrazistym wzorem na zagłówki lub proste meble typu puf.

Uzupełnieniem oferty są drewniane okiennice wewnętrzne shutters JASNO, które w interesujący sposób poszerzyły znane od dawna rozwiązania typu żaluzje i rolety. Shutters jako osłona i dekoracja okna sprawdza się nawet w pomieszczeniach wellness niezwykle efektownie regulując ilość wpadającego światła. 

 

Mając na uwadze wygodę i komfort naszych klientów montujemy i programujemy elektryczne systemy karniszy, rolet i żaluzji. Rozwiązania te sprawdzają się szczególnie przy dużych powierzchniach.

Posiadamy kompendium wiedzy i doświadczenie w zakresie realizacji projektów we współpracy z architektami wielokrotnie rozwiązując indywidualnie pomysły. Dekoracje wykonujemy z najwyższą starannością. W naszym portfolio mamy liczne apartamenty oraz instytucje np.: Hotel Haffner, Grand Hotel Sofitel oraz Opera w Sopocie, Hotel Senator w Kołobrzegu, Aparthotel w Gdyni, PKO BP, Bayer AG.

Dbamy aby nasza oferta wyrażała najnowsze trendy i rozwiązania techniczne a staranny dobór, w oparciu o praktykę, stosowanych artykułów dekoracyjnych i dostawców jest gwarancją trwałości i niezawodności naszych realizacji.

 

Zapraszamy do naszego showroomu

 

Małgorzata Grycza Januszewska

właścicielka